Bypassy Jest 9 produktów.

 • 299,00 zł

  Bajpas 2 zaworowy (B002.0) jest przeznaczony do działania z wszystkimi basenowymi pompami ciepła HEWALEX PCWB i PCWBi: od modelu 5,4 kW do 28,3 kW i używania w systemie węży 38 mm firm INTEX i BESTWAY. Wyposażony jest w 2 zawory do regulacji tempa przepływu wody oraz posiada wklejone pół- śrubunki do połączenia z pompą ciepła. W tej konfiguracji...

  299,00 zł

  Produkt dostępny

 • 299,00 zł

  By-pass 2 zaworowy klejony (B002.1) jest przeznaczony do działania z pompami ciepła do basenów: HEWALEX PCWB i PCWBi od 5,4 kW do 28,3 kW oraz innych producentów. Wyposażony jest w 2 zawory do regulacji szybkości przepływu wody. Nie posiada wklejonych pół- śrubunków. UWAGA !!! W tej konfiguracji sprzedawany bez pompy ciepła.

  299,00 zł

  Produkt dostępny

 • 379,00 zł

  Bajpas 3 zaworowy (B003.0) jest przeznaczony do współpracy z z basenowymi pompami ciepła HEWALEX PCWB oraz PCWBi: od 5,4 kW do 28,3 kW i stosowania w systemie węży 38 mm firm. Wyposażony jest w 3 zawory oraz posiada wklejone pół śrubunki do połączenia z pompą ciepła. W tej konfiguracji sprzedawany tylko razem z pompą ciepła.

  379,00 zł

  Produkt dostępny

 • 379,00 zł

  Bypass 3 zaworowy klejony (B003.1) jest przeznaczony do współpracy z z basenowymi pompami ciepła HEWALEX PCWB i PCWBi od 5,4 kW do 28,3 kW oraz innych producentów i stosowania w systemie węży 38 mm firm INTEX i BESTWAY. Wyposażony jest w 3 zawory do regulacji tempa przepływu wody i nie posiada wklejonych półśróbunków. UWAGA !!! W tej konfiguracji...

  379,00 zł

  Produkt dostępny

 • 299,00 zł

  Bajpas 2 zaworowy (B002.0/P) jest przeznaczony do współpracy z z basenowymi pompami ciepła HEWALEX PCWB: 4,0 kW (pingwin) z systemem rur 38 mm firm INTEX i BESTWAY. Wyposażony jest w 2 zawory do regulacji szybkości przepływu wody oraz zawiera wklejone półśrubunki do połączenia z pompą ciepła. W tej wersji sprzedawany jest tylko razem z pompą ciepła.

  299,00 zł

  Produkt dostępny

 • 299,00 zł

  Bajpas 2 zaworowy (B002.1/P) jest dysygnowany do współpracy z pompami ciepła do basenów HEWALEX PCWB: 4,0 kW (pingwin) ze średnicą rur 38 mm firm INTEX i BESTWAY. Wyposażony jest w 2 zawory do regulacji szybkości przepływu wody- nie posiada wklejonych półśrubunków. UWAGA ! W tym wariancie sprzedawany jest bez pompy ciepła.

  299,00 zł

  Produkt dostępny

 • 379,00 zł

  Bajpas 3 zaworowy (B003.0/P) jest sugerowany do współdziałania z z basenowymi pompami ciepła HEWALEX PCWB: 4,0 kW (pingwin) z systemem węży 38 mm firm INTEX i BESTWAY. Bypass posiada 3 zawory do regulacji szybkości przepływu wody oraz wklejone pół śrubunki do instalacji z pompą ciepła. W tym zestawieniu sprzedawany jest tylko razem z pompą ciepła.

  379,00 zł

  Produkt dostępny

 • 379,00 zł

  Bajpass 3- zaworowy (B003.1/P) jest przeznaczony do współdziałania z z basenowymi pompami ciepła HEWALEX PCWB: 4,0 kW (pingwin) z systemem węży 38 mm firm INTEX i BESTWAY. Bajpas posiada 3 zawory do regulacji szybkości przepływu wody ale nie posiada wklejonych pół śrubunków redukcyjnych. UWAGA !!! W tym zestawieniu sprzedawany jest bez pompy ciepła.

  379,00 zł

  Produkt dostępny

 • 179,00 zł

  Trójnik (T000.0) jest przeznaczony do współdziałania z fontanną INTEX #28089 oraz basenami INTEX i Bestway wyposażonymi w standard węży 38 mm (z półśrubunkami) oraz posiadającymi zawory odcinające przepływ wody.

  179,00 zł

  Produkt dostępny

Bypass (obejście) do basenowej pompy ciepła to zespół zaworów, rurek i trójników służących do regulacji intensywności przepływu wody przez pompę ciepła. Jest on również przydatny przy czynnościach serwisowych, takich jak czyszczenie złoża w pompie filtrującej. Rozwiązanie to jest zalecane przez większość producentów pomp ciepła szczególnie w prz...

Bypass (obejście) do basenowej pompy ciepła to zespół zaworów, rurek i trójników służących do regulacji intensywności przepływu wody przez pompę ciepła. Jest on również przydatny przy czynnościach serwisowych, takich jak czyszczenie złoża w pompie filtrującej. Rozwiązanie to jest zalecane przez większość producentów pomp ciepła szczególnie w przypadku sytuacji, gdy posiadamy pompę filtrująca o dużej wydajności. Zbyt duży przepływ przez pompę ciepła będzie powodował słabe odgrzanie wody i zmniejszy efektywność pompy. Zbyt mały przepływ może powodować przegrzewanie urządzenia i jego automatyczne wyłączanie.
Pompy ciepła firmy HEWALEX wymagają przepływu wody wywołującego jej ogrzanie w przedziale od 2 do 3 st. C. Dzięki bypassowi 2 lub 3 zawodowemu uzyskanie takiego efektu jest pełni możliwe. Regulacji przepływu dokonujemy zamykając lub otwierając tylko jeden z zaworów. Nie należy czynić tego na dwóch lub trzech zaworach jednocześnie. Może to w skrajnym przypadku doprowadzić do całkowitego zablokowania ruchu wody w obiegu i uszkodzenia pompy filtrującej. W basenowych pompach ciepła HEWALEX od modelu o mocy od 5,4 kW wzwyż odczytu temperatury na wpływie i odpływie wody można dokonywać na cyfrowym wyświetlaczu.

Jesteśmy autoryzowanym producentem i dystrybutorem bypassów do basenowych pomp ciepła HEWALEX.

Więcej