Basen Stelażowy Ogrodowy Bestway Power Steel Frame (5612B) 640cm x 274cm x 132cm

5612B

Sprawdź koszty dostawy

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Basen stelażowy prostokątny Bestway Power Steel Frame (640cm x 274cm x 132cm) o numerze katalogowym 5612B z racji gabarytów jest znakomitą propozycję przedstawioną przez firmę Bestway na tle konkurencji. Wypełnia bowiem lukę między basenami największymi i tymi najmniejszymi. Posiada wydajny filtr piaskowy i akcesoria niezbędne do eksploatacji.

Więcej szczegółów

3 249,00 zł

Produkt niedostępny

Więcej informacji

Basen ogrodowy naziemny prostokątny Bestway (640x274x132)

Bestway jest światowym gigantem w segmencie wytwarzania i sprzedaży naziemnych basenów ogrodowych do samodzielnego montażu. Duża paleta basenów różniących się formatem, gabarytami i kolorami daje szansę kupującym na najbardziej właściwy wybór. Bestway wytwarza bowiem baseny przydomowe np. w zewnętrznym anturażu ratanu , jasnoszare, niebieskie- jednolite kolorystycznie, czy też z nadrukiem cegły lub drewnianych desek. Większość zestawów basenowych posiada pompy, w tym również wydajne filtry piaskowe, a duże baseny mają dodatkowe akcesoria w postaci bezpiecznej drabinki czy przykrycia basenowego i opatentowanego zintegrowanego z dyszą wylotową wody dozownika chemii.

Oferowany naziemny basen Bestway Power Steel Frame wyposażony jest w pompę piaskową dla uzyskania odpowiedniej czystości wody, pokrywę basenową, drabinkę dwustronną z podestem i odczepianymi stopniami oraz dyspenser chemii ChemConnect. Dodatkowo dodawany jest przez nas wkład kwarcowy jako materiał filtracyjny do pompy. Ten rodzaj basenów posiada specjalną budowę stelaża stabilizującą powłokę. Warto dodać, że podczas napełniania wodą dłuższe burty basenu wyginają się łukowato do środka basenu. Po wypełnieniu niecki boki prostują się do prawidłowego kształtu.

Polecamy zakup basenu w naszym sklepie lub naszego partnera w sklepie INTEX Baseny Ogrodowe Jacuzzi. Po zakupie w naszym sklepie basenowej pompy ciepła udzielony zostanie 5% rabat na zakup basenu.

Karta katalogowa:

Nr katalogowy:
 • 5612B
Wymiary:
 • 640x274x132 (cm)
Pojemność:
 • 19 281 l
Zalecane wypełnienie:
 • 90 %
Orientacyjny czas rozłożenia:
 • 90 minut
Materiał niecki:
 • TriTech (3 warstwowe PCV)
Waga:
 • 140 kg
Zasilanie pompy:
 • 220V
Moc pompy:
 • 230 W

Gwarancja:

 • 2 lata
Zawartość zestawu
niecka basenowa o wymiarach:640 x 274 x 132 (cm)
stalaż basenowyw zestawie
filtr piaskowybestway 58497 o wydajności 5300-5678 litrów/godz. (wydajność systemu-wydajność pompy)
węże38 mm (końcówki z nakrętkami)- 2 szt.
drabinka basenowaz odpinanymi stopniami
łatki samoprzylepnew zestawie
zewnętrzny kolor niecki basenowejjasnoszary
wewnętrzny kolor niecki basenowejmozaika biało- niebieska
wkład do pompypiasek kwarcowy gratis- 15 kg
pokrywaw zestawie
dozownik chemiiw zestawie (ChemConnect)
instrukcja montażu w języku polskimw zestawie

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Dobierz dodatkowe produkty
 • 3 910,00 zł

  Pompa ciepła wody basenowej HEWALEX PCWB 7,6 kW typu powietrze-woda przeznaczona jest współpracy z obiegiem wody w basenie. Podstawową jej funkcją jest podgrzanie wody basenowej, a w razie potrzeby również jej wychłodzenie. Posiada moduł WiFi do obsługi podstawowych parametrów pracy oraz bypass gwarantujący optymalny przepływ wody. Przeznaczona do pracy...

  3 910,00 zł

  Produkt dostępny

 • 135,00 zł

  Zestaw do oczyszczania basenu INTEX (#28003) wraz z odkurzaczem podłączanym do pompy daje szansę wysokiej skuteczności w oczyszczaniu zarówno dna, jak i ścianek basenowych. Odkurzacz wyposażony jest w dwa rodzaje dysz, w tym dyszę szczelinową. Zawartość zestawu obejmuje również szczotkę do wzruszania nieczystości, siatkę do zbierania zanieczyszczeń z...

  135,00 zł

  Produkt dostępny

 • 499,00 zł

  Automatyczny odkurzacz basenowy INTEX Deluxe ZX300 (#28005) służy do bezobsługowego oczyszczania dna i ścianek basenu. Nowość w 2021 roku. Nadaje się głównie do dużych basenów wyposażonych w pompy filtrujące o mocy powyżej 6 tysięcy litrów. Odkurzacz działa po podłączeniu do filtra basenowego przy pomocy węża. Zaopatrzony jest zbiornik i siatkę...

  499,00 zł

  Produkt dostępny

 • 99,00 zł

  Piasek szklany INTEX (29058) o wielkości cząsteczki 04-08 mm (25 kg) spełniający rolę wkładu filtrującego do basenowych pomp piaskowych. Dzięki swej neutralności biologicznej i rodzajowi materiału, z którego jest wykonany wkład szklany jest trwały i łatwy w eksploatacji.

  99,00 zł

  Produkt niedostępny