Basen Stelażowy Ogrodowy Bestway Power Steel Frame (56457) 412cm x 201cm x 122cm

56457

Sprawdź koszty dostawy

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Basen stelażowy prostokątny Bestway Power Steel Frame (412cm x 201cm x 122cm) o numerze katalogowym 56457 to jeden z mniejszych modeli basenów prostokątnych oferowanych przez firmę Bestway. Zaopatrzony m.in. w wydajną pompę piaskową, dzięki której utrzymywanie odpowiedniej klarowności wody staje się zdecydowanie łatwiejsze oraz drabinkę z odpinanymi stopniami i dozownik chemii.

Więcej szczegółów

1 649,00 zł

Produkt dostępny

Więcej informacji

Basen ogrodowy naziemny prostokątny Bestway (412x201x122)

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firm Bestway stała się jednym ze światowych liderów produkujących i sprzedających stelażowe i dmuchane baseny ogrodowe. Olbrzymi wybór basenów różniących się w zakresie barwy, wielkości i kształtu umożliwia stosunkowo łatwy wybór wymarzonego modelu. Można wybierać pośród bogatej palety kolorystycznej. Spora część zestawów basenowych posiada pompy filtrujące, w tym również niezwykle skuteczne w zakresie filtracji filtry piaskowe, a duże baseny wyposażone są w dodatkowe akcesoria w postaci bezpiecznej drabinki z odpinanymi schodkami oraz przykrycia i opatentowanego współdziałającego z dyszą wylotową wody dozownika chemii basenowej.

Oferowany basen stelażowy Bestway Power Steel Frame posiada piaskową pompę filtrującą, pokrywę basenową zabezpieczającą przed wpadaniem nieczystości, drabinkę dwustronną z odczepianymi schodkami oraz specjalny dyspenser chemii ChemConnect. Dodatkowo gratisowo dodawany jest przez nas wkład kwarcowy do pompy piaskowej. Baseny prostokątne tego typu posiadają specjalną budowę stelaża dla stabilizacji niecki, ale należy nadmienić, że podczas nalewania wody dłuższe burty basenu wyginają się łukowato do środka. Po całkowitym napełnieniu kształt basenu wraca do wzorcowych wymiarów.

Polecamy zakup basenu w naszym sklepie lub naszego partnera w sklepie INTEX Baseny Ogrodowe Jacuzzi. Po zakupie w naszym sklepie basenowej pompy ciepła udzielony zostanie 5% rabat na zakup basenu.

Karta katalogowa:

Nr katalogowy:
 • 56457
Wymiary:
 • 412x201x122 (cm)
Pojemność:
 • 8 124 l
Zalecane wypełnienie:
 • 90 %
Orientacyjny czas rozłożenia:
 • 45 minut
Materiał niecki:
 • TriTech (3 warstwowe PCV)
Waga:
 • 81 kg
Zasilanie pompy:
 • 220V
Moc pompy:
 • 85 W

Gwarancja:

 • 2 lata
Zawartość zestawu
niecka basenowa o wymiarach:412 x 201 x 122 (cm)
stalaż basenowyw zestawie
filtr piaskowybestway 58515 o wydajności 2271-3028 litrów/godz. (wydajność systemu-wydajność pompy)
węże32 mm (końcówki na na zaciski)- 2 szt.
drabinka basenowaz odpinanymi stopniami
łatki samoprzylepnew zestawie
zewnętrzny kolor niecki basenowejjasnoszary
wewnętrzny kolor niecki basenowejmozaika biało- niebieska
wkład do pompypiasek kwarcowy gratis- 9 kg
dozownik chemiiw zestawie (ChemConnect)
instrukcja montażu w języku polskimw zestawie

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Dobierz dodatkowe produkty
 • 2 999,00 zł

  Pompa ciepła do basenu HEWALEX PCWB 4,0 kW-A (nazywana pingwinem) należy do urządzeń typu powietrze-woda i służy do podgrzewania wody basenowej z możliwością jej ochładzania. Najmniejsza z oferty HEWALEX'u. Prosta w instalacji oraz demontażu posezonowym. Basenowa pompa ciepła PCWB 4,0 kW-A służy do montażu poza pomieszczeniami i posiada 4 letnią gwarancję...

  2 999,00 zł

  Produkt dostępny

 • 55,00 zł

  Basenowy zestaw czyszczący INTEX (#28002) wraz z odkurzaczem podłączanym do węża ogrodowego do oczyszczania dna. Przeznaczony do małych basenów. Komplet obejmuje obejmuje również siatkę do zbierania zanieczyszczeń z powierzchni wody z kijem teleskopowym i konektor do węża ogrodowego.

  55,00 zł

  Produkt dostępny

 • 99,00 zł

  Piasek szklany INTEX (29058) o wielkości cząsteczki 04-08 mm (25 kg) spełniający rolę wkładu filtrującego do basenowych pomp piaskowych. Dzięki swej neutralności biologicznej i rodzajowi materiału, z którego jest wykonany wkład szklany jest trwały i łatwy w eksploatacji.

  99,00 zł

  Produkt niedostępny