Basen Stelażowy Ogrodowy Bestway Power Steel Frame (56722) 412cm x 201cm x 122cm

56722

Sprawdź koszty dostawy

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Basen stelażowy prostokątny Bestway Power Steel Frame (412cm x 201cm x 122cm) o numerze katalogowym 56722 z efektownym nadrukiem imitującym ratan zawierający w zestawie pompę filtrującą, bezpieczną drabinkę z odczepianymi schodkami oraz specjalny rodzaj dyszy wylotowej wody z zamontowanym dozownikiem środków chemicznych ChemConnect.

Więcej szczegółów

1 449,00 zł

Produkt dostępny

Więcej informacji

Basen ogrodowy prostokątny ratan Bestway (412x201x122)

Firma Bestway jest, oprócz całego asortymentu związanego z zabawkami dmuchanymi producentem basenów stelażowych i dmuchanych basenów ogrodowych. Można powiedzieć, że gigantyczny wybór modeli basenów wyróżniających się kolorami, kształtem oraz wielkością czyni Bestway jednym z światowych potentatów. Istotna część zestawów basenowych zawiera pompy filtrujące, w tym również wydajne pompy piaskowe, a największe z basenów posiadają na wyposażeniu dedykowane akcesoria w postaci drabinki dwustronnej z odpinanymi stopniami oraz pokrywy i zespolonego z dyszą wylotową wody dozownika chemii do basenu.

Oferowany basen stelażowy Bestway Power Steel Frame z nadrukiem ratanu kartuszową pompę filtrującą z wkładem filtrujacym, bezpieczną drabinkę dwustronną z odczepianymi schodkami oraz specjalny, chroniony patentem dozownik chemii ChemConnect. Baseny prostokątne z szeregu Power Steel posiadają specjalnie skonstruowany stelaż dla stabilizacji niecki, ale trzeba nadmienić, że w czasie nalewania wody dłuższe burty basenowe wyginają się łukowato do środka basenu. Basen nabiera prawidłowego kształtu po nalaniu wody do końca.

Polecamy zakup basenu w naszym sklepie lub naszego partnera w sklepie INTEX Baseny Ogrodowe Jacuzzi. Po zakupie w naszym sklepie basenowej pompy ciepła udzielony zostanie 5% rabat na zakup basenu.

Karta katalogowa:

Nr katalogowy:
 • 56722
Wymiary:
 • 412x201x122 (cm)
Pojemność:
 • 8 124 l
Zalecane wypełnienie:
 • 90 %
Orientacyjny czas rozłożenia:
 • 45 minut
Materiał niecki:
 • TriTech (3 warstwowe PCV)
Waga:
 • 74 kg
Zasilanie pompy:
 • 220V
Moc pompy:
 • 29 W

Gwarancja:

 • 2 lata
Zawartość zestawu
niecka basenowa o wymiarach:412 x 201 x 122 (cm)
stalaż basenowyw zestawie
pompa na wkłady papierowebestway (58383) o wydajności 1817-2006 litrów/godz. (wydajność systemu-wydajność pompy)
węże32 mm (końcówki na na zaciski)- 2 szt.
drabinka basenowaz odpinanymi stopniami
łatki samoprzylepnew zestawie
zewnętrzny kolor niecki basenowejszary ratan
wewnętrzny kolor niecki basenowejmozaika biało- niebieska
wkład do pompybestway (58094) typ II- 1 szt.
dozownik chemiiw zestawie (ChemConnect)
instrukcja montażu w języku polskimw zestawie

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Dobierz dodatkowe produkty
 • 2 999,00 zł

  Pompa ciepła do basenu HEWALEX PCWB 4,0 kW-A (nazywana pingwinem) należy do urządzeń typu powietrze-woda i służy do podgrzewania wody basenowej z możliwością jej ochładzania. Najmniejsza z oferty HEWALEX'u. Prosta w instalacji oraz demontażu posezonowym. Basenowa pompa ciepła PCWB 4,0 kW-A służy do montażu poza pomieszczeniami i posiada 4 letnią gwarancję...

  2 999,00 zł

  Produkt dostępny

 • 55,00 zł

  Basenowy zestaw czyszczący INTEX (#28002) wraz z odkurzaczem podłączanym do węża ogrodowego do oczyszczania dna. Przeznaczony do małych basenów. Komplet obejmuje obejmuje również siatkę do zbierania zanieczyszczeń z powierzchni wody z kijem teleskopowym i konektor do węża ogrodowego.

  55,00 zł

  Produkt dostępny