Dostawa, płatność i odbiór

1. Płatność:
a) Z tytułu wykonania umowy sprzedaży Klient zobowiązany jest zapłacić wskazaną w zamówieniu Cenę towarów oraz koszt ich Dostawy.
b) Płatność następuje w wybranej przez Klienta formie. Dostępne opcje płatności są wskazane na stronie Sklepu internetowego https://intex-baseny.pl/.
2. Dostawa:
a) Klient dokonuje wyboru sposobu Dostawy spośród dostępnych na stronie Sklepu internetowego możliwości.
b) Czas Dostawy uzależniony jest od sposobu Dostawy wybranego przez Klienta i nie powinien przekroczyć 7 dni roboczych od momentu zawarcia umowy sprzedaży zgodnie z § 3.8 Regulaminu.
3. Odbiór towarów:
a) Sprzedawca informuję że Klientom przysługuje prawo do sprawdzenia stanu przesyłki po jej dostarczeniu na miejsce wskazane w Zamówieniu. Sprawdzenia stanu przesyłki przysługuje przed jej odbiorem od przewoźnika.
b) W przypadku kiedy, przed wydaniem przesyłki okaże się, że uległa ona uszkodzeniu bądź doznała ubytku to przewoźnik ma obowiązek sam niezwłocznie ustalić protokolarnie stan przesyłki oraz okoliczności powstania szkody. Jednak w większości przypadków Przewoźnik wykonuje te czynności na żądanie uprawnionej do odbioru osoby.
c) Informujemy, że jeżeli po wydaniu przesyłki zauważą Państwo ubytek lub uszkodzenie niedające się z zauważyć z zewnątrz, to przysługuje Państwu prawo, niezwłocznie po ujawnieniu szkody, nie później jednak niż w ciągu 7 dni od odbioru przesyłki, żądać od przewoźnika ustalenia stanu przesyłki.
d) W przypadku jakichkolwiek problemów bądź wątpliwości prosimy o kontakt ze Sprzedawcą.

Odbiór osobisty towaru dokonywany jest z terenu Dąbrowy Górniczej z ul. Starocmentarnej  12 (obiekty magazynowe) po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym. Zapraszamy wszystkich do odbioru osobistego wszystkich ze Śląska, Zagłębia i okolic: Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź, Tychy, Chrzanów, Rybnik, Czerwionka- Leszczyny, Chrzanów, Trzebinia, Pszczyna, Świętochłowice, Piekary Śląskie, Chorzów, Ruda Śląska, Mysłowice, Bytom, Żory, Częstochowa, Zawiercie.

Towar jest dostarczany jest ekspresowo firmami kurierskimi DHL, Geis, Fedex w dowolne miejsce Polski. Koszty dostawy podane są po lewej stronie ceny towaru. Zapraszamy do zakupów mieszkańców: Białegostoku, Suwałk, Rzeszowa, Krosna, Poznania, Łodzi, Radomia, Warszawy, Gorzowa Wielkopolskiego, Bydgoszczy, Opola, Torunia, Włocławka, Olsztyna, Koszalina, Krakowa, Wrocławia, Lublina, Kielc, Gdańska, Gdyni, Szczecina i wszystkich innych.