Szkło do Pompy Basenowej INTEX (29058) (25 kg) 0,4-0,8 mm Powiększ

Szkło Filtracyjne do Pompy Basenowej INTEX (29058) (25 kg) 0,4-0,8 mm

29058

Sprawdź koszty dostawy

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Piasek szklany INTEX (29058) o wielkości cząsteczki 04-08 mm (25 kg) spełniający rolę wkładu filtrującego do basenowych pomp piaskowych. Dzięki swej neutralności biologicznej i rodzajowi materiału, z którego jest wykonany wkład szklany jest trwały i łatwy w eksploatacji.

Więcej szczegółów

99,00 zł

Produkt niedostępny

Więcej informacji

Kruszywo Szklane INTEX do Filtrów Piaskowych 04-08 mm (25kg)(29058)

Wszystkie pompy piaskowe do basenów wymagają użycia wsadu filtrującego w postaci piasku kwarcowego lub kruszywa szklanego. W niektórych układach filtracyjnych, szczególnie w dużych basenach oprócz piasku stosuje się różnej wielkości frakcje żwirowe. W przydomowych basenach ogrodowych, a szczególnie wytwarzanych przez dwóch liderów światowych, firmy INTEX i Bestway najpopularniejszym materiałem stosowanym do filtracji jest tradycyjny piasek kwarcowy o wielkości 04-08 mm. Wśród innych rozwiązań w tym zakresie używa się wsadu szklanego lub np. syntetyczne kuki PET. Każde z rozwiązań ma swoje lepsze i gorsze strony. Szkło kwarcowe INTEX może być wymieniane przy prawidłowej pielęgnacji, wg. producenta nawet co 9 lat. Niska wrażliwość na rozwój bakterii, łatwiejsze względem piasku oczyszczanie i mniejsza ilość wody zużywanej do mycia to główne walory szkła filtracyjnego do pomp piaskowych.

Oferowane  przez nas szkło do pomp basenowych sprzedawane jest w foliowych opakowaniach o wadze 25 kg.

Polecamy zakup basenu w naszym sklepie lub u naszego partnera w sklepie INTEX Baseny Ogrodowe Jacuzzi. Po zakupie w naszym sklepie basenowej pompy ciepła udzielony zostanie 5% rabat na zakup basenu.

Karta katalogowa:

Numer referencyjny:
  • 29058
Przeznaczenie*:
  • pompy piaskowe INTEX
  • pompy piaskowe Bestway
  • pompy piaskowe innych producentów
Max. czas użytkowania**:
  • do dziewięciu lat

  * o dokładne dopasowanie zapytaj sprzedającego

** przy prawidłowej pielęgnacji

Zawartość zestawu
wkład szklany0,4-0,8 mm (25 kg)

Brak metod dostawy dla tego produktu.