Wkład Filtracyjny do Pomp Basenowych INTEX (29000) Typ A 1 sztuka

29000

Sprawdź koszty dostawy

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Filtr do pompy typ A do używania w basenach INTEX (29000) dla zapewniania przejrzystości wody. Oferta zawiera 1 sztukę. Materiał eksploatacyjny podlegający okresowej wymianie.

Więcej szczegółów

15,00 zł

Produkt dostępny

Więcej informacji

Wymienny wkład filtracyjny do pompy typ A do basenów INTEX (29000)

Filtracja wody w basenach stanowi jeden z najistotniejszych elementów dbałości o jej prawidłowe parametry. Kolejnym czynnikiem jest regularne stosowanie preparatów chemicznych. Część basenów INTEX posiada na wyposażeniu kartuszowe pompy filtrujące wymagające zastosowania filtrów specjalnie do nich oznaczonych. Głównym zadaniem wkładów filtracyjnych jest przechwytywanie nieczystości unoszących się poniżej lutra wody. Pozostawienie zanieczyszczeń w małym oczku wodnym, jakim jest basen oddziałuje na  rozwój bakterii i innych drobnoustrojów. Ważna zatem jest częsta wymiana filtrów. INTEX zaleca ich wymianę co ok. 2 tygodnie. Warto to uwzględnić przede wszystkim wówczas, gdy ich mycie nie przynosi pożądanych efektów i przyczynia się do wyłączania sytemu obiegu wody basenowej.

Pojedyncze opakowanie zawiera 1 sztukę wkładu filtracyjnego INTEX typ A.

Polecamy zakup basenu w naszym sklepie lub u naszego partnera w sklepie INTEX Baseny Ogrodowe Jacuzzi. Po zakupie w naszym sklepie basenowej pompy ciepła udzielony zostanie 5% rabat na zakup basenu.

Karta katalogowa:

Numer referencyjny:
  • 29000
Przeznaczenie*:

  • pompy INTEX: 28602, 28604, 28638, 28636, 28674
  • nie nadaje się do pomp innych producentów
Sugerowana wymiana**:
  • co 2 tygodnie
Gwarancja:

  • 2 lata

  * o dokładne dopasowanie zapytaj sprzedającego

** przy prawidłowej pielęgnacji

Zawartość zestawu
wkład filtracyjnytyp A- 1 sztuka

Brak metod dostawy dla tego produktu.