Zestaw Czyszczący do Basenu Deluxe INTEX (28003)

28003

Sprawdź koszty dostawy

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Zestaw do oczyszczania basenu INTEX (#28003) wraz z odkurzaczem podłączanym do pompy daje szansę wysokiej skuteczności w oczyszczaniu zarówno dna, jak i ścianek basenowych. Odkurzacz wyposażony jest w dwa rodzaje dysz, w tym dyszę szczelinową. Zawartość zestawu obejmuje również szczotkę do wzruszania nieczystości, siatkę do zbierania zanieczyszczeń z linii wody i długi wąż odprowadzający.

Więcej szczegółów

149,00 zł

Produkt dostępny

Więcej informacji

Basenowy Zestaw Czyszczący Deluxe INTEX (28003)

Utrzymanie czystości fizykochemicznej w basenie ogrodowym jest jednym z głównych czynników, które wpływają na poziom zadowolenia z posiadanego basenu. Użycie środków chemicznych pomoże nam uwolnić się szkodliwych dla naszego zdrowia drobnoustrojów, natomiast pozbycie się zanieczyszczeń mechanicznych będzie wpływało bezpośrednio na klarowność wody, ale też pośrednio zmniejszy podatność środowiska wodnego na rozwój bakterii i alg. Do zbierania zanieczyszczeń w basenie INTEX przygotował klika rozwiązań, które można dopasować do basenu w zależności od jego wielkości, kwoty jaką dysponujemy na zakup oraz naszych indywidualnych oczekiwań w tym zakresie.

Prezentowany zestaw czyszczący INTEX deluxe 28003 producent wyposażył w odkurzacz basenowy podłączany do pompy filtrującej, siatkę do zbierania zanieczyszczeń oraz szczotkę do oczyszczania powłoki basenowej. Funkcja podłączenia odkurzacza do pompy basenowej daje możliwość uzyskania dużej mocy ssącej, a długi kij teleskopowy i rura odprowadzająca zanieczyszczenia pozwalają sięgnąć w najdalsze zakątki basenu. Najlepsze efekty w skuteczności oczyszczania uzyskuje  we współpracy z pompami piaskowymi, najlepiej o dużej mocy.

Karta katalogowa:

Numer referencyjny:
  • #28003
Waga:
  • 4 kg
Podłączenie odkurzacza:
  • do pompy filtrującej
Funkcje zestawu:
  • oczyszczanie dna i ścianek basenu
  • oczyszczanie powierzchni wody
Zalecany do basenów INTEX*:
  • wyposażonych w pompy o min. wydajności 3785 l/h

Gwarancja producenta:

  • 2 lata

* o dopasowanie zapytaj sprzedawcę

Zawartość zestawu
filtr wstępnyw zestawie
dysza do zbierania zanieczyszczeń2 sztuki
kij teleskopowy279 cm
siatka do zanieczyszczeń1 sztuka
szczotkaw zestawie
przyłącze basenowew zestawie
instrukcja w języku polskimw zestawie

Brak metod dostawy dla tego produktu.