Zestaw Czyszczący do Basenu INTEX (28002)

28002

Sprawdź koszty dostawy

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Basenowy zestaw czyszczący INTEX (#28002) wraz z odkurzaczem podłączanym do węża ogrodowego do oczyszczania dna. Przeznaczony do małych basenów. Komplet obejmuje obejmuje również siatkę do zbierania zanieczyszczeń z powierzchni wody z kijem teleskopowym i konektor do węża ogrodowego.

Więcej szczegółów

55,00 zł

Produkt dostępny

Więcej informacji

Zestaw Czyszczący do Basenu INTEX (28002)

Utrzymanie czystości fizykochemicznej w basenie ogrodowym jest jednym z głównych czynników, które wpływają na poziom zadowolenia z posiadanego basenu. Użycie środków chemicznych pomoże nam uwolnić się szkodliwych dla naszego zdrowia drobnoustrojów, natomiast pozbycie się zanieczyszczeń mechanicznych będzie wpływało bezpośrednio na klarowność wody, ale też pośrednio zmniejszy podatność środowiska wodnego na rozwój bakterii i alg. Do zbierania zanieczyszczeń w basenie INTEX przygotował klika rozwiązań, które można dopasować do basenu w zależności od jego wielkości, kwoty jaką dysponujemy na zakup oraz naszych indywidualnych oczekiwań w tym zakresie.

Oferowany zestaw czyszczący INTEX 28002 producent wyposażył w odkurzacz basenowy podłączany do węża ogrodowego i siatkę do zbierania nieczystości z dna basenu wraz z kijem teleskopowym. Zasada działania- ciśnienie wody z węża ogrodowego wypycha zanieczyszczenia do siatki umieszczonej na szczycie szczotki.

Karta katalogowa:

Numer referencyjny:
  • #28002
Waga:
  • ok. 1,8 kg
Podłączenie odkurzacza:
  • do węża ogrodowego
Funkcje zestawu:
  • oczyszczanie dna
  • oczyszczanie powierzchni wody
Zalecany do basenów INTEX*:
  • o max. rozmiarze 488 cm (wg. katalogu)

Gwarancja producenta:

  • 2 lata

* o dopasowanie zapytaj sprzedawcę

Zawartość zestawu
filtr wstępnyw zestawie
dysza do zbierania zanieczyszczeń1 sztuka
woreczek na nieczystości1 sztuka
kij teleskopowy239 cm
siatka do zanieczyszczeń1 sztuka
instrukcja w języku polskimw zestawie

Brak metod dostawy dla tego produktu.