Bypass 2 zaworowy (B002.0) do Basenowej Pompy Ciepła HEWALEX od 5,4 kW do 28,3 kW

B002.0

Sprawdź koszty dostawy

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Bajpas 2 zaworowy (B002.0) jest przeznaczony do działania z wszystkimi basenowymi pompami ciepła HEWALEX PCWB i PCWBi: od modelu 5,4 kW do 28,3 kW i używania w systemie węży 38 mm firm INTEX i BESTWAY. Wyposażony jest w 2 zawory do regulacji tempa przepływu wody oraz posiada wklejone pół- śrubunki do połączenia z pompą ciepła. W tej konfiguracji sprzedawany tylko razem z pompą ciepła.

Więcej szczegółów

299,00 zł

Produkt dostępny

Więcej informacji

Bajpas (B002.0) do Basenowej Pompy Ciepła HEWALEX i Basenu INTEX

Skuteczna i ekonomiczna praca basenowej pompy ciepła powinna uwzględniać zastosowanie tzw. bypassu. Użycie bypassu, czyli systemu rurek, trójników i zaworów oddziałujących na tempo przepływu wody przez pompę ciepła jest integralną częścią obiegu wody w basenie, szczególnie jeśli posiadamy silną i bardzo wydajną pompę lub planujemy zakup takowej w celu poprawy jakości i szybkości filtracji.
W przypadku dużych basenów INTEX, zaopatrzonych w większości w zawory odcinające wodę od układu filtracyjnego z powodzeniem wystarczy zastosowanie bypassu dwu-zaworowego. Rozwiązanie takie jest tańsze i w pełni skuteczne.

Prezentowany bypass wykonany jest przez nas w systemie dwu zaworowym i przypadku zakupu razem z basenową pompą ciepła HEWALEX cena uwzględnia wklejenie półśrubunków redukcyjnych (półśrubunki HEWALEX dostarcza wraz z pompą ciepła). Wyjścia z bypassu w kierunku pompy filtrującej oraz basenu posiadają gwint zewnętrzny 2 całe kompatybilny z systemem rur basenowych 38 mm stosowanym w basenach INTEX. W opcji są dostępne reduktory kompatybilne z wężami na obejmy o średnicy 32 mm i 38 mm.
W osobnych ofertach posiadamy również BYPASSY trzy- zaworowe oraz 2 zaworowe bez zainstalowanych półśrubunków.

UWAGA !!! Podczas zakupu należy podać moc posiadanej basenowej pompy ciepła PCWB HEWALEX oraz jej typ: rotacyjna lub inwerterowa.

Polecamy zakup basenu u nas w sklepie lub u naszego partnera- INTEX Baseny Ogrodowe Jacuzzi. Po zakupie w naszym sklepie basenowej pompy ciepła udzielony zostanie 5% rabat na zakup basenu.

Karta katalogowa:

Numer katalogowy:
 • B002.0
Waga:
 • ok. 1,5 kg
Zastosowanie*:
 • basenowe pompy ciepła HEWALEX o rozstawie otworów wlotowego i wylotowego wody od 270 mm do 550 mm (PCWB: 5,4kW-A; 7,6kW-A; 10,0kW-A; 13,0kW-A; 16,0kW-A: PCWBi: 9,0kW-A; 12,0kW-A; 19,5kW-A; 24,2kW-A; 28,3kW-A; PCWBi: 7,1kW-B; 9,5kW-B; 13,0kW-B; 17,8kW-B; 20,0kW-B)

 • baseny INTEX i BESTWAY ze standardem węży 38 mm

* o dokładne dopasowanie zapytaj sprzedającego

Zawartość zestawu
by-pass basenowej pompy ciepła2- zaworowy
gwinty zewnętrzne od strony węży2 x 2 cale
pół- śrubunki redukcyjne2 szt.- wklejone w bypass
uszczelki2 sztuki
adaptery 32/38 mmw opcji (za dopłatą)

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Dobierz dodatkowe produkty
 • 379,00 zł

  Bajpas 3 zaworowy (B003.0) jest przeznaczony do współpracy z z basenowymi pompami ciepła HEWALEX PCWB oraz PCWBi: od 5,4 kW do 28,3 kW i stosowania w systemie węży 38 mm firm. Wyposażony jest w 3 zawory oraz posiada wklejone pół śrubunki do połączenia z pompą ciepła. W tej konfiguracji sprzedawany tylko razem z pompą ciepła.

  379,00 zł

  Produkt dostępny