Bypass 2- zaworowy (B002.0) do Basenowej Pompy Ciepła HEWALEX

B002.0

Sprawdź koszty dostawy

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Bajpas 2 zaworowy (B002.0) jest przeznaczony do działania z z basenowymi pompami ciepła HEWALEX PCWB: 5,4 kW, 7,6 kW, 10 kW, 13 kW, 16 kW i używania w systemie węży 38 mm firm INTEX i BESTWAY. Wyposażony jest w 2 zawory do regulacji tempa przepływu wody oraz posiada wklejone pół- śrubunki do połączenia z pompą ciepła. W tej konfiguracji sprzedawany tylko razem z pompą ciepła.

Więcej szczegółów

299,00 zł

Więcej informacji

Bajpas (B002.0) do Basenowej Pompy Ciepła HEWALEX i Basenu INTEX

Skuteczna i ekonomiczna praca basenowej pompy ciepła powinna uwzględniać zastosowanie tzw. bypassu. Użycie bypassu, czyli systemu rurek, trójników i zaworów oddziałujących na tempo przepływu wody przez pompę ciepła jest integralną częścią obiegu wody w basenie, szczególnie jeśli posiadamy silną i bardzo wydajną pompę lub planujemy zakup takowej w celu poprawy jakości i szybkości filtracji.
W przypadku dużych basenów INTEX, zaopatrzonych w większości w zawory odcinające wodę od układu filtracyjnego z powodzeniem wystarczy zastosowanie bypassu dwu-zaworowego. Rozwiązanie takie jest tańsze i w pełni skuteczne.

Prezentowany bypass wykonany jest przez nas w systemie dwu zaworowym i przypadku zakupu razem z basenową pompą ciepła HEWALEX cena uwzględnia wklejenie półśrubunków redukcyjnych (półśrubunki HEWALEX dostarcza wraz z pompą ciepła). Wyjścia z bypassu w kierunku pompy filtrującej oraz basenu posiadają gwint zewnętrzny 2 całe kompatybilny z systemem rur basenowych 38 mm stosowanym w basenach INTEX. W opcji są dostępne reduktory kompatybilne z wężami na obejmy o średnicy 32 mm i 38 mm.
W osobnych ofertach posiadamy również BYPASSY trzy- zaworowe oraz 2 zaworowe bez zainstalowanych półśrubunków.

UWAGA !!! Podczas zakupu należy podać moc posiadanej basenowej pompy ciepła PCWB HEWALEX oraz jej typ: spężarkowa lub inwerterowa.

Polecamy zakup basenu u naszego partnera- INTEX Baseny Ogrodowe Jacuzzi. Po zakupie w naszym sklepie basenowej pompy ciepła udzielony zostanie 10% rabat na zakup basenu.

Karta katalogowa:

Numer katalogowy:
  • B002.0
Waga:
  • ok. 1,5 kg
Zastosowanie*:
  • basenowe pompy ciepła HEWALEX o rozstawie otworów wlotowego i wylotowego wody od 270 mm do 465 mm
  • baseny INTEX i BESTWAY ze standardem węży 38 mm

* o dokładne dopasowanie zapytaj sprzedawcę

Zawartość zestawu
by-pass basenowej pompy ciepła2- zaworowy
gwinty zewnętrzne od strony węży2 x 2 cale
pół- śrubunki redukcyjnewklejone
uszczelki2 sztuki
adaptery 32/38 mmw opcji (za dopłatą)

Brak metod dostawy dla tego produktu.