Basen Stelażowy Ogrodowy Bestway Power Steel Frame (56716) 549cm x 274cm x 122cm

56716

Sprawdź koszty dostawy

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Basen stelażowy prostokątny Bestway Power Steel Frame (549cm x 274cm x 122cm) o numerze katalogowym 56716 w kształcie owalu i z nadrukiem imitującym kamień oraz przezroczystymi okienkami na boku niecki stanowi znakomitą propozycję świetnie komponującą się w każdym ogrodzie przydomowym. Basen wyposażony jest w pompę filtrującą oraz przykrycie, dyszę wylotową z dozownikiem chemii oraz drabinkę.

Więcej szczegółów

2 299,00 zł

Produkt dostępny

Więcej informacji

Basen ogrodowy naziemny owalny Bestway (549x274x122)

Bestway to jedna z największych firm na świecie spośród produkujących i sprzedających baseny ogrodowe do domowego montażu. Imponująca ilość basenów różniących się formatami, wielkością i walorami kolorystycznymi pozwala łatwiej dokonać właściwego wyboru. Firma Bestway produkuje baseny naziemne np. w zewnętrznym nadrukiem, kamienia, ratanu czy imitujące drewniane deski. Znajdziemy również baseny jednolicie jasnoszare lub niebieskie. Większość z nich posiada wydajne filtry, w tym również pompy piaskowe piaskowe z dodawanym przez nas piaskiem kwarcowym. Największe zestawy basenowe zawierają dodatkowe akcesoria w postaci bezpiecznej drabinki czy przykrycia basenowego i opatentowanego zintegrowanego z dyszą wylotową wody dozownika chemii.

Prezentowany basen przydomowy typu naziemnego Bestway Power Steel Frame zaopatrzony jest w pompę kartuszową z wkładem filtrującym dla uzyskania optymalnej czystości wody, pokrywę basenową w celu ograniczenia dostawania się zanieczyszczeń i zmniejszenia emisji ciepła, drabinkę dwustronną z odpinanymi stopniami oraz dyspenser chemii ChemConnect. Ten basen Bestway zaopatrzony jest w stabilą konstrukcję stelaża. Warto nadmienić, że wypełnianie wodą niecki powoduje wyginanie się dłuższych boków do środka basenu. Po nalaniu wody nabiera on właściwych kształtów

Polecamy zakup basenu w naszym sklepie lub naszego partnera w sklepie INTEX Baseny Ogrodowe Jacuzzi. Po zakupie w naszym sklepie basenowej pompy ciepła udzielony zostanie 5% rabat na zakup basenu.

Karta katalogowa:

Nr katalogowy:
 • 56716
Wymiary:
 • 549x274x122 (cm)
Pojemność:
 • 13 430 l
Zalecane wypełnienie:
 • 90 %
Orientacyjny czas rozłożenia:
 • 45 minut
Materiał niecki:
 • TriTech (3 warstwowe PCV)
Waga:
 • 92 kg
Zasilanie pompy:
 • 220V
Moc pompy:
 • 86 W

Gwarancja:

 • 2 lata
Zawartość zestawu
niecka basenowa o wymiarach:549x 274x 122 (cm)
stalaż basenowyw zestawie
pompa na wkłady papierowebestway (58389) o wydajności 3975-5678 litrów/godz. (wydajność systemu-wydajność pompy)
węże38 mm (końcówki z nakrętkami)- 2 szt.
drabinka basenowaz odpinanymi stopniami
łatki samoprzylepnew zestawie
zewnętrzny kolor niecki basenowejszary kamień
wewnętrzny kolor niecki basenowejmozaika biało- niebieska
wkład do pompybestway (58012) typ III- 1 szt.
pokrywaw zestawie
dozownik chemiiw zestawie (ChemConnect)
instrukcja montażu w języku polskimw zestawie

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Dobierz dodatkowe produkty
 • 3 499,00 zł

  Pompa ciepła do basenu HEWALEX PCWB 5,4 kW-A to urządzenie typu powietrze-woda i jest przeznaczona do ogrzewania wody w basenie, a także jej ochładzania. Wyposażona w moduł WiFi do obsługi podstawowych parametrów pracy oraz bypass gwarantujący prawidłowy przepływ wody. Basenowa pompa ciepła PCWB 5,4 kW-A jest przeznaczona do instalacji poza budynkiem i...

  3 499,00 zł

  Produkt dostępny

 • 55,00 zł

  Basenowy zestaw czyszczący INTEX (#28002) wraz z odkurzaczem podłączanym do węża ogrodowego do oczyszczania dna. Przeznaczony do małych basenów. Komplet obejmuje obejmuje również siatkę do zbierania zanieczyszczeń z powierzchni wody z kijem teleskopowym i konektor do węża ogrodowego.

  55,00 zł

  Produkt dostępny