Bypass 3- zaworowy (B003.0) do Basenowej Pompy Ciepła HEWALEX

B003.0

Sprawdź koszty dostawy

Brak metod dostawy dla tego produktu.

By-pass (B003.0) jest przeznaczony do współpracy z z basenowymi pompami ciepła HEWALEX PCWB: 5,4 kW, 7,6 kW, 10 kW, 13 kW, 16 kW i stosowania w systemie węży 38 mm firm INTEX i BESTWAY. Wyposażony jest w 3 zawory do regulacji tempa przepływu wody oraz posiada wklejone pół- śrubunki do połączenia z pompą ciepła. W tej konfiguracji sprzedawany tylko razem z pompą ciepła.

Więcej szczegółów

349,00 zł

Więcej informacji

Bajpas (B003.0) do Basenowej Pompy Ciepła HEWALEX i Basenu INTEX

Skuteczna i ekonomiczna praca basenowej pompy ciepła powinna uwzględniać zastosowanie tzw. by-passu. Użycie by-passu, czyli systemu rurek, trójników i zaworów wpływających na szybkość przepływu wody przez pompę ciepła jest integralną częścią obiegu wody w basenie, szczególnie jeśli posiadamy mocną i bardzo wydajną pompę lub planujemy zakup takowej w celu poprawy jakości i tempa filtracji.

Prezentowany bajpas wykonany jest przez nas w systemie trójzaworowym i przypadku zakupu razem z basenową pompą ciepła HEWALEX cena uwzględnia wklejenie pół- śrubunków redukcyjnych (pół- śrubunki HEWALEX dostarcza wraz z pompą ciepła). Wyjścia z by-passu w kierunku pompy filtrującej oraz basenu posiadają gwint zewnętrzny 2 całe kompatybilny z systemem rur basenowych 38 mm stosowanym w basenach INTEX. W cenie uwzględniony jest również koszt dodatkowego węża 38 mm o długości 1,5 m, łączącego pompę filtrującą z pompą ciepła.
W osobnych ofertach posiadamy również BYPASSY dwu- zaworowe oraz bez zainstalowanych pół-śrubunków.

Polecamy zakup basenu u naszego partnera- INTEX Baseny Ogrodowe Jacuzzi. Po zakupie w naszym sklepie basenowej pompy ciepła udzielony zostanie 10% rabat na zakup basenu.

Karta katalogowa:

Numer katalogowy:
  • B003.0
Waga:
  • ok. 1,8 kg
Zastosowanie*:
  • basenowe pompy ciepła HEWALEX o rozstawie otworów wlotowego i wylotowego wody od 270 mm do 465 mm
  • baseny INTEX i BESTWAY ze standardem węży 38 mm

* o dokładne dopasowanie zapytaj sprzedawcę

Zawartość zestawu
by-pass basenowej pompy ciepła3- zaworowy
gwinty zewnętrzne od strony węży2 x 2 cale
pół- śrubunki redukcyjnewklejone
wąż basenowy1,5 m- 1 szt.
uszczelki2 sztuki

Brak metod dostawy dla tego produktu.